| Pompa vakum | 120L/mnt |
|---|---|
| Tegangan | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 18 kilogram |
| Dimensi Alat Berat (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Warna Mesin | Abu-abu |
| Daya masukan | 750W |
|---|---|
| Tegangan | 220V |
| Kapasitas silinder | 10kg |
| Ukuran mesin (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Warna | Disesuaikan |
| Daya masukan | 0,75kW |
|---|---|
| Tegangan | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 10 kilogram |
| Dimensi Alat Berat (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Warna Mesin | Merah |
| Pendingin | 1234yf |
|---|---|
| Pompa vakum | 120L/mnt |
| Tegangan | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 18kg |
| Dimensi Alat Berat (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| pendingin | 1234yf |
|---|---|
| Pompa vakum | 120L/mnt |
| Tegangan | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 18kg |
| Dimensi Alat Berat (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Input Power | 700W |
|---|---|
| kecepatan pemulihan | 250g / min |
| biaya Kecepatan | 800g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Silinder Kapasitas | 10rb |
| Warna | merah / biru |
|---|---|
| Input Power | 1000W |
| kecepatan pemulihan | 600 g / mnt |
| Refrigerant Jenis | R134A |
| Compatiable untuk | Mobil, Bus & Truk |
| Input Power | 700W |
|---|---|
| kecepatan pemulihan | 250g / min |
| biaya Kecepatan | 800g / min |
| Pompa | 1.8CFM |
| Silinder Kapasitas | 10rb |
| Kompresor | 3/8 HP |
|---|---|
| Voltase | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 10 kilogram |
| Dimensi Mesin | 740*640*1240mm |
| Kapasitas tangki | 10kg |
| Kompresor | 3/8 HP |
|---|---|
| Voltase | 220V/50HZ |
| Kapasitas silinder | 10 kilogram |
| Dimensi Mesin | 74*64*124cm |
| Kapasitas tangki | 10kg |